Податкове законодавство постійно змінюється, з'являються нові правила і норми здачі річних декларацій доходів фізичних осіб, що ускладнює сам процес звітності.

За українським законодавством декларування податків потрібно здійснювати щорічно. Також існують різні терміни подання декларацій, які залежать від статусу платника податків. Крім усього цього у звітності потрібно правильно розрахувати, Показати всі доходи за рік і здати в податкову у встановлений термін.

Декларування доходів фізичних осіб

Правила заповнення декларації про доходи

Декларування доходів контролюється податковим кодексом. Для правильного заповнення звіту існуємо безліч нормативів, що пояснюють всі нюанси податкового законодавства.

Важливо знати!

Для платника податку існують певні знижки та відшкодування-які відповідно мінімізують ваші витрати. А при неправильному або неправдивому заповненні декларації з податку на доходи існують штрафні санкції.

Правильне заповнення податкової декларації

Для звичайної людини, не працює у фінансовій сфері, буде важко розібратися у всіх аспектах податкового законодавства і врахувати всі нюанси, які можуть з'явитися в процесі заповнення декларації про податки.

Для правильного заповнення та подання декларації до відповідних органів, рекомендується скористатися послугами профільної організації.Наша компанія має величезний у сфері оподаткування та консультування з питань податкового законодавства. Ми постійно "моніторимо" зміни в законодавстві, що зводить до мінімального рівня помилок у нашій роботі.Також перевага роботи з нашою організацією - звільнення вас від вивчення тонкощів заповнення декларації про податки. Наші фахівці зроблять все за Вас.

Що ми робимо?

  • Заповнимо податкову декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб на основі наданих документів Клієнта
  • Надамо податкову декларацію до контролюючого органу за місцем реєстрації платника податків
  • Отримаємо в контролюючому органі довідку про подану декларацію, яка підтверджує всі легальні (оподатковувані/неоподатковувані) доходи, отримані фізичною особою за звітний період.
  • Податковий консалтинг

Вартість консультацій по оподаткуванню

Найменування послуги Ціна, грн
Виїзні усні консультації 1200 грн./год.
Письмові консультації 1000 грн./год.
Пакет «АБОНЕНТСЬКИЙ» (Консультації без урахування ліміту часу – телефонні/ очні/ письмові консультації протягом 1 місяця) 5000 грн.*